Wyślij wiadomość
Dom

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz
Linia produkcyjna OEM / ODM R & D
1 2 3 4 5 6 7
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd
Pokój testowy
Pokój testowy
Pokój testowy

Pokój testowy

Pokój testowy

Pokój testowy

 • Linia produkcyjna

  Nasza firma posiada własną bazę produkcyjną szarej tkaniny i przetwarzania, a także posiadamy szereg profesjonalnych urządzeń produkcyjnych.Od przędzy, szarej tkaniny, barwienia, obróbki wykończeniowej, kontroli jakości po nasze produkty, mamy kompletny i naukowy proces produkcji oraz ścisłą kontrolę jakości.

   

  W naszej firmie mamy 30 krosien hydraulicznych i 40 krosien strumieniowych, dzięki czemu możemy dostarczyć 300000 metrów miesięcznie.Ponadto posiadamy własny dział kontroli jakości i profesjonalny zespół kontroli jakości.

   

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 0

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 1Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 2Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 3

  Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 4Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki 5

 • OEM / ODM


  Posiadamy kompletny i naukowy system kontroli jakości. Ponadto mamy własny dział kontroli jakości i profesjonalny zespół kontroli jakości.

 • R & D
  Nasza firma zawsze mocno wierzy, że produktem jest życie firmy i siła napędowa rozwoju firmy. Dlatego nasza firma zawsze stara się opracowywać nowe produkty tekstylne. Posiadamy zestaw profesjonalnych urządzeń do badań i rozwoju tkanin, a także zakładamy niezależny dział badań tekstyliów z profesjonalnym zespołem. Będziemy Ci służyć z całego serca w oparciu o doskonałą jakość i dobry kredyt.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)