Dom Aktualności

Elastyczny materiał sprawia, że ​​ubrania nie są ciasne, nie czują się dobrze

Orzecznictwo
dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż
dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Elastyczny materiał sprawia, że ​​ubrania nie są ciasne, nie czują się dobrze
Elastyczny materiał sprawia, że ​​ubrania nie są ciasne, nie czują się dobrze
Elastyczny materiał na nowo definiuje ubrania dzięki doskonałemu rozciąganiu, drapowaniu i dotyku, dzięki czemu odzież może znaleźć równowagę między dopasowaniem a luźnością. Zgodnie z potrzebami aplikacji, można ją podzielić na elastyczną tkaninę osnowową, elastyczną tkaninę wątkową oraz elastyczną tkaninę osnowową i wątkową (znaną również jako czterostronna elastyczna). Wraz z dojrzałością technologii drukowania i farbowania koszt elastycznych tkanin spadł, a jakość poprawiła się, co zostało dobrze przyjęte przez rynek.

Suzhou Jingang Textile od wielu lat intensywnie uprawia tkaniny elastyczne i opracowała różnorodne tkaniny elastyczne na zamówienie. Obecnie istnieje ponad 100 rodzajów gumek. Od lekkiego i oddychającego stretchu nylonowego po gruby, ciepły odcinek poliestrowo-bawełniany - nie możesz go znaleźć, jeśli nie możesz o tym myśleć. A nasza firma przywiązuje wagę do jakości i jest gotowa zagwarantować jakość szarej tkaniny po sprzedaży. W cenie szarej tkaniny nigdy nie jesteśmy ślepo wysokie, a wszystkie są wyceniane według rzeczywistych kosztów, co jest stosunkowo bardziej opłacalne.

Biuro sprzedaży: The Orient Textile City 2D-071 (nr 699 Shichang Road) Shengze Town Wujiang, Suzhou, prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryki: Nanxiao Hehua Village Shengze Town Wujiang, Suzhou, prowincja Jiangsu, Chiny

E-mail: sarashi@jingangtex.com

Tel .: + 86-159 0625 1086

wechat skype i WhatsApp: + 86-159 0625 1086

Pub Czas : 2019-09-16 14:06:00 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)