Dom

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki

1 2 3
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki

1 2
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki

 • Linia produkcyjna
  Nasza firma ma własną szare tkaniny i podstawy produkcji przetwarzania, a my mamy szereg profesjonalnych urządzeń produkcyjnych. Od przędzy, szarej tkaniny, barwienia, obróbki wykończeniowej, kontroli jakości do naszych produktów, mamy kompletny i naukowy proces produkcji i ścisłą kontrolę jakości.

  W naszej firmie mamy 30 sztaplaków hydraulicznych i 40 krosna strumieniowego, dzięki czemu możemy zapewnić 300000 metrów na miesiąc. Ponadto mamy własny dział kontroli jakości i profesjonalny zespół kontroli jakości.

 • OEM / ODM


  Posiadamy kompletny i naukowy system kontroli jakości. Ponadto mamy własny dział kontroli jakości i profesjonalny zespół kontroli jakości.

 • R & D
  Nasza firma zawsze mocno wierzy, że produktem jest życie firmy i siła napędowa rozwoju firmy. Dlatego nasza firma zawsze stara się opracowywać nowe produkty tekstylne. Posiadamy zestaw profesjonalnych urządzeń do badań i rozwoju tkanin, a także zakładamy niezależny dział badań tekstyliów z profesjonalnym zespołem. Będziemy Ci służyć z całego serca w oparciu o doskonałą jakość i dobry kredyt.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)