Dom

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

profil firmy

SUZHOU JINGANG TEXTILE CO., LTD. znajduje się w słynnym jedwabnym mieście - Shengze, Suzhou City, prowincja Jiangsu, Chiny.

My są wyspecjalizowane w powietrzu materiałów funkcjonalnych, takich jak wodoodpornego i oddychającego poliestru, nylonu, kationowe taslon, 4 sposób odcinek softsheel tkanin i tak dalej. Posiadamy kompletny i naukowy system zarządzania jakością. Produkty naszej firmy są przyjazne dla środowiska i mogą do standardu oeko-tex100.

                                                   Historia rozwoju fabryki

Certyfikaty

Przykładowa sala wystawowa

Materiał naszej firmy jest używany głównie w wysokiej jakości kombinezonie narciarskim, kombinezonie alpinistycznym , kurtce puchowej , wiatrówce , kurtce , mundurze , kombinezonie ochronnym , namiocie itp.

Nasze tkaniny są eksportowane głównie do Nowej Zelandii, Japonii, Europy, Stanów Zjednoczonych, Azji Południowo-Wschodniej i innych części świata i cieszą się dużym uznaniem.

Główny kraj eksportujący

Sierpień 2018, potwierdzenie zamówienia z września z projektantami w Indiach

Marzec 2019, Omów szczegóły tkanin z klientami Włoch

Jesteśmy zaangażowani w rozwój nowych produktów i będziemy służyć Ci z całego serca w oparciu o doskonałą jakość i dobry kredyt. Witamy nowych i obecnych klientów do kontaktu z nami.

Biuro sprzedaży: The Orient Textile City 2D-071 (nr 699 Shichang Road) Shengze Town Wujiang, Suzhou, prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryki: Nanxiao Hehua Village Shengze Town Wujiang, Suzhou, prowincja Jiangsu, Chiny

E-mail: sarashi@jingangtex.com

Tel .: + 86-159 0625 1086

wechat skype i WhatsApp: + 86-159 0625 1086

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Nasza fabryka produkuje tkaniny od wielu lat i wyodrębniliśmy nasz dział biznesowy, aby lepiej służyć naszym klientom.

Nasze tkaniny są eksportowane głównie do Japonii, Europy, Stanów Zjednoczonych, Azji Południowo-Wschodniej i innych części świata i cieszą się dużym uznaniem.

Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie nowych produktów i będziemy służyć Ci z całego serca w oparciu o doskonałą jakość i dobry kredyt. Witamy nowych i obecnych klientów do kontaktu z nami.

Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Coroczne wyprzedaże : 1.5 Million-4 Million

Rok założenia : 2015

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż