Dom Aktualności

2018 Shengze Fabrics weszła na konferencję swatingu w Shenzhen

Orzecznictwo
dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż
dobra jakość Odporna na ścieranie tkanina zewnętrzna na sprzedaż
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
2018 Shengze Fabrics weszła na konferencję swatingu w Shenzhen
2018 Shengze Fabrics weszła na konferencję swatingu w Shenzhen
Niedawno 2018 Shengze Fabrics weszła na konferencję Shenzhen Matchmaking Conference, a w Shenzhen odbyła się konferencja Oriental Investment Investment. Impreza była wspierana przez Komitet Zarządzania Chinami Orientalnego Jedwabiu. Oriental Textile City i National Textil Products Pavilion sprowadziły 22 przedsiębiorstwa Shengze do Shenzhen, aby nawiązać kontakt z wieloma lokalnymi firmami odzieżowymi.

Na konferencji China Texting City Investment Promotion Shen Yongfang, prezes Shenzhen Garment Industry Association, przedstawił historię rozwoju branży odzieżowej Shenzhen i podstawową sytuację Shenzhen Industry Association, i wyraził nadzieję, że przemysł odzieżowy Shenzhen i przemysł włókienniczy Shengze może przeprowadzić Branża współpracuje ze sobą w celu promowania wzajemnego dobrobytu.

Biuro ds. Chińskiego Orientalnego Rynku Jedwabiu i odpowiednia osoba odpowiedzialna za Oriental Textile City przedstawiła gościom i przedsiębiorcom sytuację przemysłu tekstylnego w Shengze oraz zalety rynku pochodzenia i przedstawiła ogólną sytuację Shengze Oriental Textile City i wielokrotny Rongcheng. Polityka motywacyjna Vaughan. Mam nadzieję, że ta promocja umożliwi bezpośrednią wymianę między przedsiębiorcami w Shengze i Shenzhen w celu promowania głębokiej i długoterminowej współpracy między klastrami przemysłu tekstylnego w dwóch miejscach, w szczególności w celu promowania większej liczby projektantów i firm odzieżowych marek w Shenzhen, aby wejść Shengze. , osiadł w East Textile City.

30 listopada ponad 30 dostawców tkanin Shengze odwiedziło trzy lokalne marki odzieży damskiej w Shenzhen, a mianowicie Shenzhen Song Lisi Clothing Co., Ltd., Shenzhen Naersi Fashion Co., Ltd., Shenzhen CHLOSIO Co., Ltd..

Pub Czas : 2018-12-29 23:41:28 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)