Dom ProduktyOddychająca tkanina zewnętrzna

100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz

100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa

100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa
100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa 100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa 100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa 100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa

Duży Obraz :  100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: JINGANG
Orzecznictwo: Oeko-Tex Standard 100, SGS
Numer modelu: 3332
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: W rolkach umieść każdą rolkę w plastikowej torbie
Czas dostawy: 2-3 dni dla laboratoryjnego zanurzenia 5-7 dni dla próbki zatwierdzającej jednolitego koloru 10-15 d
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: jard / jardy na miesiąc tkanina poliestrowa

100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca tkanina zewnętrzna Wodoodporna kurtka zimowa

Opis
materiał: 100 P. Waga: 165 g
Szerokość: 150cm styl: Równina
Liczyć: 40S150D T800 Zakończ: Barwiony + WR
High Light:

lightweight breathable fabric

,

breathable polyester fabric

100% P Imitacja bawełny T800 Oddychająca, gładka tkanina wodoodporna na kurtkę zimową

1. Opisy:

T800 to nowy rodzaj elastycznej tkaniny tkanej z wysokoelastycznego włókna. Jest to głównie ulepszone na podstawie T400. Jego elastyczność jest lepsza niż T400. Cena szarej tkaniny jest niższa niż w przypadku T400, co jest bardziej akceptowalne. Dlatego jest znany od pewnego czasu. hałas. Wiele młynów, które pierwotnie produkowały szare tkaniny T400, zaczęło zmieniać produkcję T800, próbując wykorzystać falę gorącej sprzedaży.

Na tę tkaninę przygotowujemy około 117 kolorów w magazynie, a wszystkie są wysokiej jakości. Możesz więc wybrać kolory, a my wyślemy Ci próbki. Ta zawartość to 100% poliester. Liczba przędzy to 40S * 150D T800 Wykończymy tę tkaninę barwioną, dzięki czemu jest oddychająca i miękka w dotyku. Zgodnie z twoimi specjalnymi wymaganiami, możemy wykonać wiele wykończeń, takich jak klejenie, cire, laminowanie itp. Również ta tkanina ma wiele możliwości wyboru koloru.

2) Dane techniczne:

Imię Imitacja bawełny T800 Oddychająca, gładka tkanina zewnętrzna
Materiał 100% P.
Poparcie Barwienie + WR
Waga 165g
Szerokość 150cm
Kolor dostępne różne kolory
Standard może spełniać REACH, ROHS, EN71-3
MOQ 1000 mln
Opakowanie rolkami po 50m lub zgodnie z Twoimi wymaganiami, torebkami foliowymi, pakowaniem próżniowym
Termin płatności T / T

3) Czynniki oceny w kontroli jakości:

  • Szerokość tkaniny

1) Podczas testowania rolki materiału, sprawdź jej szerokość co najmniej trzy razy na początku, w środku i na końcu. Jeśli szerokość rolki materiału jest zbliżona do określonej minimalnej szerokości lub szerokość tkaniny nie jest jednolita, wówczas zwiększa się liczba kontroli szerokości rolki.

2) Jeśli szerokość rolki jest mniejsza niż określona minimalna szerokość zakupu, rolka zostanie oceniona jako niekwalifikowana.

3) W przypadku tkanin, jeśli szerokość jest o jeden cal szersza niż określona szerokość zakupu, objętość zostanie uznana za niedopuszczalną. Jednak w przypadku elastycznych tkanin, nawet jeśli jest on o 2 cale szerszy niż określona szerokość, można go zakwalifikować. W przypadku dzianin, jeśli szerokość jest o 2 cale szersza niż określona szerokość zakupu, rolka zostanie uznana za niedopuszczalną. Jednak w przypadku dzianiny, nawet jeśli jest ona o 3 cale szersza niż określona szerokość, można ją zakwalifikować.

4) Całkowita szerokość tkaniny odnosi się do odległości od zewnętrznego splotu jednego końca do zewnętrznego splotu drugiego końca.

Szerokość ciętej tkaniny odnosi się do szerokości mierzonej przez usunięcie krajki tkaniny i / lub otworu igły w maszynie do ustawiania, nie barwionej, niepowlekanej lub innej nieobrobionej części powierzchni korpusu tkaniny.

  • Ocena różnicy kolorów

1) Różnica kolorów między objętością a objętością, partią i partią nie może być niższa niż cztery poziomy w skali szarości AATCC.

2) W procesie kontroli tkaniny weź każdą tkaninę z różnicy kolorów o szerokości 6–10 cali, inspektor użyje tej tkaniny do porównania różnicy kolorów w tej samej objętości lub różnicy kolorów między różnymi objętościami.

3) wewnętrzna strona tej samej objętości, krawędź do środka lub główka tkaniny do różnicy koloru ogona tkaniny nie może być niższa niż cztery poziomy w tabeli w skali szarości AATCC. W przypadku sprawdzanej objętości ściereczka z taką różnicą kolorów będzie oceniana jako cztery punkty na kod.

4) Jeśli badany materiał nie jest zgodny z zatwierdzoną próbką dostarczoną z góry, różnica kolorów musi być mniejsza niż klasa 4-5 skali szarości, w przeciwnym razie przesyłka zostanie uznana za niekwalifikowaną.

4 Zastosowania:

T800 jest szeroko stosowany i można z niego wytwarzać wiatrówki, kurtki i odzież sportową, i jest popularny w branży odzieżowej. Ubrania wykonane z tradycyjnych tkanin, nawet jeśli są modne i modne, nie są tak dobre, jak ubrania wykonane z nowej tkaniny.

5. Więcej zdjęć :

Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)