Dom Aktualności

wiadomości o firmie Wielki Wybuch tej Grupy Zakupów Ukrainy

Orzecznictwo
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Tkanina zewnętrzna z tkaniny bawełnianej w rozmiarze 2/2 jest dobra, jakość jest zgodna z naszym standardem. Osoba, z którą się kontaktujemy jest miła.

—— Dheeraj Gupta

Jakość tkanin zdała egzamin i wierzę, że będziemy kontynuować współpracę w przyszłości !!

—— Michelle

Przez długi czas szukałem tkanin na zewnątrz. I skontaktowałem się z tobą i kupiłem kationową tkaninę, która jest tym, czego chcę. Zwrócę na ciebie uwagę i poczekam na naszą kolejną współpracę!

—— Dave

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Wielki Wybuch tej Grupy Zakupów Ukrainy
najnowsze wiadomości o firmie Wielki Wybuch tej Grupy Zakupów Ukrainy
29 listopada w atrium pierwszego piętra wschodniego miasta włókienniczego z sukcesem odbyło się specjalne spotkanie ukraińskiej delegacji tekstylnej i odzieżowej. Blisko 20 przedstawicieli branży tekstylnej i odzieżowej z Ukrainy wymieniło bezpośrednią komunikację z kupcami stacjonującymi we wschodnim mieście tekstylnym. Kładąc podwaliny pod współpracę.

Ukraina ma dobrze rozwiniętą fundację przemysłu tekstylnego i odzieżowego. Shengze Town ma bliskie powiązania z ukraińskim przemysłem odzieżowym w dziedzinie tekstyliów. Dodano platformę wymiany i współpracy między Shengze a ukraińskimi producentami tkanin i odzieży.

Suzhou Jingang Textile uczestniczył w tym swataniu. Atmosfera swatania była żywa. Nasza firma wystawiła na stronie kilka popularnych tkanin jesiennych i zimowych, o nowych stylach i dobrej jakości. Faworyzowali go przedstawiciele ukraińskich firm tekstylnych i odzieżowych.

Pub Czas : 2019-12-01 11:47:11 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Suzhou Jingang Textile Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Sara Shi

Tel: +86-15906251086

Faks: 86-512-6365-9503

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)